fbpx

Püsimeik

.

Püsimeik kellele ja milline? Püsimeik on parim moodus saavutada loomulik, püsiv ja kaunis välimus. See sobib kõigile, kes hindavad mugavust ja ilu. Püsimeiki saab teostada kulmudele karv-ja hajutustehnikas. Silmadele- ripsmete sisse joonistatav lainerijoon, mis muudab ripsmed näiliselt tihedamaks ja annab kauni ilme ning tihedam ja laiem lainerijoon, mis sobib neile, kes ennast julgemalt jumestavad ja kannavad igapäevaselt tugevamat jumestust. Samuti huultele parandamaks nende kontuuri, kuju ja/või andmaks värvi.

Kuidas püsimeigi protseduur välja näeb? Alguses valitakse hoolikalt koos kliendiga sobiv kuju ja tehnika, seejärel joonistatakse eskiis. Kui klient on selle heaks kiitnud pannakse peale Mesonumb (usa) tuimestavat geeli, mille mõjuaeg on u 25 min, sel ajal saab klient tutvuda lepinguga, milles seisnevad erinevad hooldus nõuanded ja meelespead, vastunäidistused ja muu oluline info teostatava püsimeigi kohta.

Protseduuur on valutu tänu kvaliteetsetele tuimestavatele geelile (mesonumb ja feel better).

Püsimeigimasin, mida kunstnik kasutab on kvaliteetne itaalia firma Amiea. Antud masina muudab eriliseks see, et see tunnetab ise nahakihte ja ei lase nõelal siseneda naha sügavamatesse kihtidesse, vaid teeb tööd pinnapealselt ehk tulemus on kena ja loomulik. Kasutatavad pigmendid on Biotek ja Aqua pigments, mis on samuti antud valdkonnas ühed hinnatuimad, kvaliteetseimad ja samuti looduslikud.

Püsimeik, kaua see kestab? Püsimeik, mis on teostatud pinnapealselt ja õrnalt, tuleb pinnale ehk kulub vaikselt maha umbes 1,5-2 aastaga. Kui klient soovib tulemust värskendada, siis tuleks teostada hooldust ja korrata protseduuri. Hoolduses saab teha muudatusi kujus ja värvivalikut muuta, vastavalt kliendi soovile. Kohe peale protseduuri teostamist on tulemus tumedam, 4-5 päeva pärast hakkab püsimeik välja nägema 30-50 % heledam.

Kaua protseduur kestab? Protseduuri kestvus on keskmiselt 2-3 tundi olenevalt tsoonist.

Lainer maksimaalselt 2h ja huuled  ning kulmud kuni 3h.

Mis on oluline teada pärast protseduuri? Kliendi nahk võib peale protseduuri vähesel määral punetada, kuid see oleneb kliendi nahast. Enamus juhtudel pole peale protseduuri mingit ärritust ega punetust näha. Klient võib pöörduda oma igapäevaste tegevuste juurde kohe peale protseduuri.

Protseduurijärgsete ebameeldivuste vältimiseks tuleb kliendil 2 nädala jooksul vältida tugevaid UV (ultraviolett) kiirgusi (solaarium, päike jne), sauna ja spa külastusi, keemilise koostisega kosmeetikatooteid, koorijaid ning väga külma temperatuuri.

Erinevate medikamentide ja ravimite võtmine, rasedus ja rinnaga toitmine võivad mõjutada protseduuri püsimise kulgu.

Enne püsimeigi tegemist huultele tuleb kliendil kindlasti võtta herpese vastast rohtu, kuna protseduur kutsub esile selle viiruse ilmnemist. Peale protseduuri on kliendil soovitatav kanda huultele spetsiaalset kreemi, mis aitab vältida huulte liigset kuivust.

Peale protseduuri võib püsimeiki vajadusel puhastada ainult veega niisutatud lappidega, kuna protseduuri järgselt võib immitseda lümfivedelikku (koevedelikku)

Tehtud püsimeiki ei tohi käega katsuda 24 tunni jooksul, vastasel juhul on olemas oht infektsiooni tekkimisele.

24 tundi peale protseduuri ei tohi antud piirkond olla kokkupuutes veega ega ka kosmeetikaga.

Mõne päeva möödudes hakkab püsimeik kuivama. Seejärel võib seda minimaalselt niisutada ainult Bepantheniga  (va huultel peab kasutama vaseliini). Koorik peab tekkima ja kaduma võimalikult loomulikult.

Koorikut ei tohi füüsiliselt eemaldada. Selle tagajärjel võib püsimeiki jääda heledam koht.

Hinnad:

Püsimeik kulmudele 185€

Püsimeik huultele 195€

Püsimeik lainerijoon (ripsmepiirile) 145€

Püsimeik lainerijoon (tugevam ja laiem lainerijoon) 155€

Püsimeigi hooldus 95€

17580053_1328008947244753_1628479025_n17671071_1328009063911408_2122442915_n