fbpx

Pulmadeks

.

Sinu eriline pulmapäev!

pruudisoengPruudimeik

Meik pulmapäeval peab olema midagi rohkemat kui tavaline õhtumeik! Sellel päeval on peamiseks võtmesõnaks meigi püsivus kogu päeva jooksul. Pruudimeik on loomulik, särav ning püsiv. See toonitab maksimaalselt loomulikku ilu ja on piisavalt väljendusrikas, et fotodel ei oleks pruut liiga kahvatu. Alahinnata ei tohi proovimegi vajalikkust, kuna pulmapäeval on raske kliendil keskenduda ja anda jumestajale soovitud juhiseid. Seega on oluline teha mõnel eelnevalt rahulikumal päeval proovimeik, kus koos jumestajaga valitakse välja õiged toonid ja lepitakse kokku lõpptulemuse nägemuses. Samuti on võimalik korrigeerida vajadusel kulme. Eelnevalt sooritatud proovimeik annab selge ettekujutuse tulemusest ja sellega välditakse võimalikku rahulolematust pulmapäeval.

Pruudimeigi hind meie salongis on 75€, hinnas sisaldub üks proovimeik.

Pruudisoeng

Soovitame enne pulmi vaadata kriitilise pilguga juuste olukorda. Kasuta häid hooldusvahendeid juba mitu nädalat enne pulmi, et juuksed oleksid terved ja läikivad. Teeme Sulle kauni ning viimistletud soengu, mis püsib ilusana terve õhtu.

Meie juuksurite nõuanded juuste hoolduseks ja viimistluseks enne tähtsat päeva.

Juuste värvimine tuleks teha pulmadele eelneval nädalal ja lõikus võib olla tehtud ka kolm nädalat varem, et säilitada juuste maksimaalne pikkus, aga sealjuures ka terve väljanägemine. Proovisoeng soovituslikult teha mitte varem, kui nädal enne tähtsat päeva, et juuksuril oleks kõik värskelt meeles, milline peaks lõpptulemus välja nägema. Hea on proovisoengut pildistada, see aitab ka näha, milline see pulmafotodel välja näeks ja kas või mida sealjuures muuta.

Proovisoengule tulles oleks abiks mõni juba eelnevalt välja vaadatud soengu foto, mis aitaks juuksurit mõista, mis stiilis soeng pruudile südamelähedane on. Kindlasti on abiks ka foto kleidist ja kui on loor, siis oleks hea see kindlasti juba proovisoengule kaasa võtta.

Varu aega ja tule konsulteerima, koos leiame just Sulle sobiva soengu imeliseks pulmapäevaks!

Pruudisoengu hind meie salongis on 85€, hinnas sisaldub üks proovisoeng.

 

Iluteenuste pakett pulmapäevaks

Pakume Sulle võimalust olla oma elu tähtsaimal päeval täiuslikult kaunis ning säästa sealjuures aega.

Meie juures on Sul võimalik saada kõik vajalikud teenused ühest kohast.

Vali meie pakutavate teenuste hulgast endale sobivad ning teeme Sulle vastavalt valitud teenustele personaalse hinnapakkumise. Küsi lisa info@hairlook.ee või helista meile!