fbpx

Geelküüned

.

geelkyyned_hairlookMiks valida geelküüned?

Geeliga on võimalik parandada kahjustunud küüsi või korrigeerida neid. Geeliga saab katta naturaalseid küüsi, toetades selliselt küünte kasvu, ning kasvatada neid pikemaks. Geelküüned on hea lahendus neile, kellel ei ole kõige tervema väljanägemisega küüneplaadid ja ka neile, kes puutuvad tavapärasest rohkem kokku pesemise ning kemikaalidega.

Hooldus ja paigaldus

Geelküünte paigaldus ja hooldus võtab aega 2-3 tundi. Protsess koosneb erinevatest etappidest, mis tagavad parema geeli püsivuse. Geelküüntega tuleks hoolduses käia iga 2-4 nädala tagant. Intervall on iga inimese puhul erinev ja oleneb küünte väljakasvu kiirusest.

Kindlasti tuleks meeles pidada, et enne hooldusesse tulekut ei tohiks käsi kreemitada, pesta ega õlitada vähemalt paar tundi – see oluline selleks, et küünte püsivus oleks maksimaalne. Hooldusesse tulles peaks küüne pind olema täiesti kuiv.

Geeli järelkivistumise aeg on veel 48 tundi pärast hooldust ning selle perioodi jooksul on soovitav vältida suuremat survet küüntele.

 

Tehniku töö lihtsustamiseks ja kiirendamiseks võib alati enda järgmise hoolduse ajaks mõelda välja ligikaudse küünte välimuse soovi nii kuju, pikkuse kui disaini osas. Murede ja probleemide tekkimisel geelküüntega konsulteeri kindlasti oma tehnikuga ja leiame Sulle parima lahenduse!

Broneeri aeg SIIN
Vaata hinnakirja