fbpx

UUS! Dermalogica akne hooldus

.

Puberteediea vistrikud ei ole nakkushaigus, samuti ei ole akne pesematuse tagajärg. Kui rasu ei pääse vabalt naha pinnale, koguneb see karvanääpsu sisse, tekivad ummistunud poorid ehk komedoonid ja soodsad tingimused aknebakteri paljunemiseks ning põletiku tekkimiseks. Teismeliste akne esineb tavaliselt näol, rinnal ja seljal, neil on rohkem mustpäid ja valgepäid kui täiskasvanutel.

Arvasite, et võiksite aknest välja kasvada? Kui ainult… Tänapäeva maailmas võivad krooniline stress, hormonaalsed muutused, alati kiirustav eluviis ja üha saastatum väliskeskkond põhjustada täiskasvanute aknet, pooride ummistusi ja ebaühtlast nahatooni. Lisaks muutub naha vananedes aeglasemaks ka rakkude uuenemisprotsess, mis tähendab, et põletikest paranemine võtab täiskasvanutel kauem aega kui teismelistel. Seetõttu on ka põletike järgsed armid täiskasvanud nahal kauem ja tugevamalt nähtavad.

Dermalogica näohooldused koosnevad moodulitest, mille käigus nahapind puhastatakse kahekordselt, kooritakse intensiivselt, kuid õrnalt, kasutades riisipuudri looduslikke ensüüme ja puhastavaid happeid.

Nahka rahustatakse, niisutatakse ja tugevdatakse tema vastupanuvõimet väliskeskonna agressorite ja bakterite leviku vastu.

Dermalogica tooted oma farmatseutiliste koostistega kuuluvad apteegikosmeetika kategooriasse ja seetõttu paraneb naha tervis juba peale esimest hoolitsust ning kindlasti koos koduse jätkuhooldusega.

Näidustused

Kombineeritud ja rasusele nahale

Normaalsele ja kuivale nahale

Komedoonidega nahale

Akne probleemiga klientidele

Tulemus

Vähendab põletikke ja puhastab nahka seesmiselt

Niisutab ja rahustab nahka

Ennestab nahal ebapuhtuste ja komedoonide teket

 

Hoolduse kestvus 60min