fbpx

Cold Plasma hooldus

.

ColdPLASMA – Revolutsiooniline hooldus mitmete nahaprobleemide raviks.

ColdPLASMA CNC onturvaline, kiire ja efektiivne nahaprobleemide hoolduse meetod, mis hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest. Plasma aparaadid on olnud meditsiinis kasutusel üle 6 aasta, aga ColdPLASMA on esimene plasmaaparaat Euroopas, mida võivad kasutada ka kosmeetikud ilusalongides.

Mis on Plasma ja kuidas see toimib?

Igapäeva elust me teame, et aine saab olla kolmes olekus: tahke, vedel ja gaasiline. Plasmat võiks pidada sisuliselt neljandaks aineolekuks ehk plasma on ioniseeritud gaas.
Plasmas genereeritakse kõrgsageduslik energia, mida saab nahale suunata ilma sellega kokku puutumata. Kuna plasmas olev energia on kõrgema sagedusega kui laseris, siis ei põhjusta see mingeid vigastusi nahal, veres ega naha teistes kihtides.
Kliendi naha ja plasma sondi vahele tekitatatkse elektriväli, kus toimub aatomite ja molekulide ionisatsioon. See on füüsikaline protsess, mida peetakse viimase 5 aasta suurimaks innovatsiooniks meditsiinis. Seda eeskätt dermatoloogias ja haavaravi sektoris. Mis peamine, nüüd ka kosmeetika sektoris.

Plasma

* stimuleerib mikrotsirkulatsiooni;
* stimuleerib rakkude juurdekasvu ja rakkude migratsiooni;
* kiirendab kollageeni sünteesi;
* enneolematult tõhus põletike raviks;
* hävitab mikroobide kogumid (99,9%) puhastades naha täielikult.
Sealjuures on oluline märkida, et plasma hävitab just halvad bakterid, viirused jms, mis on positiivse laenguga. Häid baktereid, mis on negatiivse laenguga plasma ei hävita.

Uuringud kinnitavad, et ColdPLASMAL puuduvad kõrvalnähud.

Mille vastu ColdPLASMA aitab?

ColdPLASMA hooldus on uuenduslik naharavi võimalus, mis aitab erinevate nahaprobleemide korral:

  • Seborroilne nahk: tugev rasueritus, laienenud poorid, põletikud, akne– antibakteriaalne toime. Vähendab bakterite levikut märkimisväärselt ja on põletikuvastase toimega.
  • Kuperoosa ja rosaatsea– põletikuvastane, sulgeb laienenud veresooned, rikastab neid hapnikuga
  • Herpes viirus, ekseemid, küüne- ja nahaseened, nahalõhed, soolatüükad, multiresistentsed bakterid (MRSE), kroonilised haavandid – Omab bakterite, seente, viiruste vastast toimet. Hoolduse käigus hävitatakse kõik kahjulikud bakterid mikrooragnisme ja rakke kahjustamata. Kiirendab rakkude jagunemist . Plasma energia on elustava toimega ja kiirendab naha paranemist. Rikastab hapnikuga ning stimuleerib vere- ja lümfiringet nahas
  • CNC ColdPLASMA on ka vananemisvastase toimega ja sobib ka tselluliidi hoolduseks, kuna rikastab kudesid hapnikuga ning kiirendab rakkude ainevahetust (metabolismi) ning kollageeni sünteesi.

Vastunäidustuseks on: südamestimulaator, rasedus ning samuti soovitatakse keemiaravi ajal protseduuri mitte teostada.

  • Hind näohoolduse käigus lisa hoolitsusena Plasma teraapia (Cnc Cold Plasma) 20€ (kuni 10 minutit)
  • ColdPLASMA raviplaan (akne, herpese infekstsioon, näsalised jpm) 3€ minut
  • Oluline on teostada ColdPLASMA hooldust kuurina, vastavalt probleemile. Selles osas nõustab Teid meie spetsiaalse väljaõppe saanud kosmeetik.
  • Esmaseks hoolduseks soovitame broneerida ColdPlasma konsultatsiooni koos hooldusega. Nii saab kosmeetik just Teile sobiva raviplaani koostada.