fbpx

Eritööd- AirTouch, Shatush, Ombre, Balayage

.

Eritööde soovil palume tulla eelnevalt konsultatsiooni

Eritööde konsultatsioon kuni 30 min, tasuta kui konsultatsioonile järgneb teenus

Balayage

Balayage on vabakäeline varjundite maalimise tehnika, mis lisab juuste otstesse pehme, liikuva ja noorusliku kerguse. See loomuliku välimusega heledate varjundite tehnika ei ole mõeldud ainult blondidele, vaid seda kasutatakse tegelikult kõigis tumedusastmetes, et lisada juustele pehme, päikesepleegitatud välimus.

Ombre

Juuksemaailmas tuntakse seda kui üht kuumimat stiili juuksemoes ja see näib olevat suur hitt kuulsuste seas, nagu Kim Kardashian, Halle Berry, Elizabeth Olsen, Jesicca Alba ja paljud teised.

Üldiselt on ombre protsess, mille käigus muudetakse heledamaks juuste keskosa ja otste pool ning säilib (või värvitakse tumesamaks)  juurte osa. Juukseid pleegitatakse otstest kuni keskosani ja eesmärk on täiustada loomulikku juuksevärvi ja anda neile loomulik ilme.

Ombre eeliseks on mitmekesisus ja lihtsus hooldada ning juukseid ei pea regulaarselt iga kahe või kolme kuu tagant  värvima, kuna juurte osa ei töödelda.

Shatush

Shatush värvitehnika on loodud sensatsioonilise juuksuri Itaalia Aldo Coppola poolt. Shatush on vabakäe tehnika, mis hõlmab enne juuste värvimist juuste juureosa tupeerimist nii, et värvitakse  ainult osa juustest. Sarnaselt balayage’iga on tulemuseks pehme värvi üleminek juurtest otsteni.

AirTouch

AirTouch värvitehnika on loodud Venemaa juuksestilisti Vladimir Sarbashevi poolt. Nüüd on ta seda tehnikat tutvustanud kõikjal maailmas ning see on levinud lausa kulutulena. AirTouch abil luuakse kohevate juuste efekt pleekinud salgukestega. Taolise värvimisega on võimalik saavutada sujuv üleminek oma loomulikku värvi juuksejuurtelt otsteni. Samuti on võimalik katta halle juukseid nii, et hallide juuste kasvamine tundub värvimise jätkuna.