fbpx

Lisajuustega patsid

.

IMG_2160 (003)

 

Mis need on ja kellele sobivad?

Lisajuustega patsid on pärit afroameerika kultuurist, kus raskestikäsitletavad juuksed punutakse pikemaks perioodiks kinni, et need ilusad ja efektsed välja näeksid. Selle jaoks lisatakse juurde kunstjuukseid, et punumismaterjali pikemaks ja paksemaks muuta. Lisajuustega patsid sobivad kõigile, kes soovivad kanda vahelduseks efektseid pikki patse. Eestis on need levinud festivalidel ja stiilipidudel. Samuti kasutavad head, mugavat ning ilusat varianti kinniste juuste jaoks ka sportlased ja muidu aktiivsed inimesed ning miks mitte reisil ennast mureltult ja kaunilt tunda.

 

Mida võiks teada enne kui lasete endale patsid punuda?

Enamasti kantakse neid punutud patse kuni nädal. Neid ilusti hooldades saab soovi korral kanda neid ka pikemalt.

Väga hella peanaha puhul võib punumine olla veidi valulik, sest punumisel kasutatakse geeli ning tugevat punumisviisi, et tagada patside ilus väljanägemine. Samuti võivad kunstjuuksed tekitada allergilist reaktsiooni ja sügelust, kuid meie kogemuse põhjal, juhtub seda pigem harva.

 

Kuidas see protsess välja näeb?

Esmalt pestakse ja puhastatakse peanahk sügavpuhastava šampooniga ning niisutatakse juukseid toitva maski ning seerumitega. Seejärel juukseid kuivatatakse ja tehakse ettevalmistused punumiseks. Juuste punumisel kaetakse need ohtra geeliga ja punutakse juustele juurde kunstjuuksed. Lisajuuste tooni saab iga klient valida ise. Soovi korral saab lisada kaunistuseks ka glitterit ning muid kaunistusi.

Aega peaks varuma olenevalt juuste paksusest kuni 2 tundi.

Soovitatav on huvi korral tulla konsultatsiooni ning seejärel leppida aeg punumiseks kokku.

 

Patside hooldus pärast punumist, et tagada nende pikemaajalisem püsivus ja kaunis väljanägemine

Pärast punumist on juuksed geelist niisked ning vajavad paar tundi aega kuivamiseks. Ei ole soovitatav kohe kanda mütsi ega muid peakatteid. Kogu perioodi jooksul kui soovite patse kanda, ei tohiks pea saada vett, sest see paneb geeli sulama, ning patsid muutuvad karvaseks ja võivad kaotada oma ilusa väljanägemise. Parim viis hoida neid korras, on kanda öösel magamise ajaks ümber pea seotud kerget salli, et vältida hõõrdumist.

 

Hind:

  • lisajuustega patside punumine ilma pesuta alates 35€ (teenuse hinnale lisandub lisajuuste hind 7€)
  • lisajuustega patside punumine koos pesuga alates 55€ (teenuse hinnale lisandub lisajuuste hind 7€)