fbpx

Cutrin Ainoa juuksehooldus

.

UUED INTENSIIVHOODLUSED CUTRINILT

 

Cutrin on esmakordselt välja tulnud uute intensiivhooldustega, mis on eelkõike mõeldud põhjamaisele juuksetüübile. Kõik Cutrini tooted sisaldavad põhjamaiseid ravikomponente Skandinaavia loodusest- jõhvikaseemneõli, pohla tüvirakuekstrakti, murakaseemneekstrakti ja naturaalset astelpajuõli. Kõik ravid sisaldavad UVA- ja UVB kiirguste kaitsefiltrit.

Cutrini juukseravi on võimalik teha kolmes erinevas tugevuses. Vali koos juuksuriga endale sobilik ravi. Enne juukseravi pestakse juuksed uue AINOA sügavpuhastava šampooniga, nii on ravitulemus kõige paremini tuntav ja nähtav.

 

KERGE: ELUJÕUDU ANDEV JUUKSEHOOLDUS elututele ja värvitud juustele:

Intensiivselt toitev hooldus taasäratab elutud juuksed. Parandab juuste sätitavust ja läiget ilma neid raskeks muutmata. Jätab juuksed pehmeks ja tugevaks. Naturaalne põhjamaine jõhvikaseemneõli sisaldab rohkesti oomegarasvhappeid, mis toidavad juukseid ja aitavad kaitsta juuksevärvi välisstressorite eest.

 

KESKMINE: NIISKUST TAASTAV INTENSIIVHOOLDUS kuivadele juustele

Intensiivhooldus niisutab kuivi, lokkis ja taltsutamatuid juukseid. Taltsutab lokke ning annab kerged, pehmed ja ilma pusadeta juuksed. Naturaalne põhjamaine pohla tüviraku ekstrakt sisaldab rohkesti antioksüdante, mis aitavad kaitsta juukseid välisstressorite eest.

 

TUGEV: TOITEV JA TAASTAV INTENSIIVHOOLDUS kahjustatud juustele

Taastav hooldus tugevdab kuivi, kahjustatud juukseid ning muudab need pehmeks, tugevaks ja sätitavaks. Naturaalne põhjamaine murakaseemneekstrakt ja naturaalne astelpajuõli sisaldavad rohkesti antioksüdante, mis niisutavad ja toidavad juukseid ning aitavad neid välisstressorite eest kaitsta.

 

Kestvus: Põhiteenusele arvestada lisaks ~ 15-30 min

Põhiteenuse hinnale (pesu+ föönisoeng, juukselõikus või värvimine) lisandub 10-20 EUR, olenevalt juukse pikkusest.