fbpx

Cutrin Ainoa juuksehooldus

.

Cutrin intensiivhooldused on eelkõige mõeldud põhjamaisele juuksetüübile. Kõik Cutrini tooted sisaldavad põhjamaiseid ravikomponente Skandinaavia loodusest- jõhvikaseemneõli, pohla tüvirakuekstrakti, murakaseemneekstrakti ja naturaalset astelpajuõli. Kõik hooldused sisaldavad UVA- ja UVB kiirguste kaitsefiltrit.

Hoolduseid on võimalik teha kolmes erinevas tugevuses. Vali koos juuksuriga endale sobilik  hooldus.

KERGE: ELUJÕUDU ANDEV JUUKSEHOOLDUS elututele ja värvitud juustele:

Intensiivselt toitev hooldus taasäratab elutud juuksed. Parandab juuste sätitavust ja läiget ilma neid raskeks muutmata. Jätab juuksed pehmeks ja tugevaks. Naturaalne põhjamaine jõhvikaseemneõli sisaldab rohkesti oomegarasvhappeid, mis toidavad juukseid ja aitavad kaitsta juuksevärvi välisstressorite eest.

KESKMINE: NIISKUST TAASTAV INTENSIIVHOOLDUS kuivadele juustele

Intensiivhooldus niisutab kuivi, lokkis ja taltsutamatuid juukseid. Taltsutab lokke ning annab kerged, pehmed ja ilma pusadeta juuksed. Naturaalne põhjamaine pohla tüviraku ekstrakt sisaldab rohkesti antioksüdante, mis aitavad kaitsta juukseid välisstressorite eest.

TUGEV: TOITEV JA TAASTAV INTENSIIVHOOLDUS kahjustatud juustele

Taastav hooldus tugevdab kuivi, kahjustatud juukseid ning muudab need pehmeks, tugevaks ja sätitavaks. Naturaalne põhjamaine murakaseemneekstrakt ja naturaalne astelpajuõli sisaldavad rohkesti antioksüdante, mis niisutavad ja toidavad juukseid ning aitavad neid välisstressorite eest kaitsta.

 

Kestvus: Põhiteenusele arvestada lisaks ~ 15-30 min

Põhiteenuse hinnale (pesu+ föönisoeng, juukselõikus või värvimine) lisandub 10-20 EUR, olenevalt juukse pikkusest.