fbpx

Juuksur

.

Rõõmsameelsed juuksurid, professionaalne teenus

Meie teenindajaid koolitavad rahvusvahelised tippjuuksurid, mis tagab teenuste kõrge kvaliteedi. Aeg-ajalt pakume oma klientidele ka võimalust aega broneerida tipptasemel Euroopa külalisjuuksurite ja koolitajate juurde, millest anname eelnevalt kodulehe ja uudiskirja vahendusel teada.

Lisaks tavapärasele stilistiteenusele, juuskelõikusele, soengutele ja värvimisele pakume hispaania profibrändi Tahe juuksehoolduseid, mille lähemad tutvustused leiad vasakult menüüst. Juuksuriteenuste hinnad leiad SIIT.

Oma töös kasutame Macadamia Professional, Cutrin Professional, Tahe ja Osmo juuksehooldus- ja soenguvahendeid ja juuksevärve ning Kasho kvaliteetseid juuksurikääre.

 

 Juuksurid

Hairlook Salongi juuksurid on: Mari Peeters, Annely Taasväli, Piret Ader, Liis Kuusk, Arles Karv, Stella Kivilo, Tatjana Ivanova, Margit Kindsiveer, Lee-Helen Lill, Eleri Mäelt, Meriliis Rumvolt, Brita Geimonen, Carl Joosep Takkis, Tiive Murdoja ja Alla Pärn

 

HL personal sept 18_7_webHL personal_1_resizepersonal32_resize_lainegadets2Stella1HL personal_9_resizeHL personal_12_resizeHL personal_8_resizeHL personal_2_resizeHL personal_3_resizeHL personal sept 18_8_webHL personal sept 18_5_webHL personal sept 18_9_web