+372 534 720 40 info@hairlook.ee

PRIVAATSUSTINGIMUSED

Hairlook salong on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide privaatsust. Oleme koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja säilitamist.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Hairlook salongil on õigus kasutada kõiki kliendiandmeid, mis on kliendi kohta tehingusuhete käigus teatavaks saanud, sealhulgas: isiklikud andmed (nt nimi, sünniaeg), kontaktandmed (nt e-mail, telefon jne), andmed kliendikäitumise (kasutatud teenused, rahulolu teenustega jne)

Töötleme Teie andmeid selleks, et:

  • Pakkuda püsiklientidele püsisoodustust;
  • Paremini mõista klientide ootusi ning seeläbi pakkuda sobivaid kvaliteetseid teenuseid;
  • Korraldada tarbjamänge ja kampaaniaid;

Hairlook salong ei avalikusta kliendiandmeid kolmandatele osapooltele ning oleme kasutusele võtnud vajalikud turvameetmed klientide konfidentsiaalsuse kaitseks.

Muud andmed

Kogume ka isikustamata andmeid, ehk andmeid, mida ei saa otseselt siduda kindlate isikutega. Sellisteks andmeteks on näiteks hairlook.ee külastajate sugu, vanus, keele eelistus ja asukoht. Samuti kogume andmeid klientide tegevuse kohta meie veebilehel. Neid andmeid kasutatakse klientide eelistuste väljaselgitamiseks.

Andmete kasutamine ja muutmine

Isikuandmeid kasutatame päringute, tellimuste ja infovahetuse haldamiseks. Kliendil on õigus muuta või kustutada enda andmed, võttes selleks ühendust Hairlook salongi töötajaga, info@hairlook.ee kaudu.

Isikuandmete kaitse

Rakendame kõiki ettevaatusabinõusid, sealhulgas nii administratiivseid kui tehnilisi, et kaitsta kliendi isikuandmeid. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Hairlook salong on isikuandmete vastutav töötleja.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Hairlook salong jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta, teavitades sellest oma kliente.

HAIRLOOK Salong

MG Beauty OÜ

Ootame Sind

E-L kell 10.00-20.00

P kell 10.00-19.00

Tallinnas Sikupilli keskuses