fbpx
Frida Tõnnov

Juhataja

Frida on Hairlook salongi juhataja, kelle poole võib pöörduda kõikide meie salongi puudutavate rõõmude ning muredega.

frida.tonnov@mgbeauty.ee

 

.
Sille Sagadi

Administraator

Ilu ja mood on mulle alati südamelähedased olnud. Et olla kursis uute trendidega, pean oluliseks ennast pidevalt täiendada. Olen lõpetanud International Make Up Center profimeigikursuse. Kuna jumestuses on väga tähtis osa ka kulmudel, siis olen täiendanud enda kulmudisaini oskust Jenni Korjuse käe all.

Olen kohusetundlik ja täpsust armastav inimene. Klienditeenindusvaldkonnas olen töötanud 10 aastat, mille jooksul olen õppinud kvaliteetset teenindust ja personaalset lähenemist.

.
Eve Vierland

Administraator

Olen elanud pikka aega välismaal ja puutunud kokku väga erinevate kultuuride ja inimestega. See on avardanud minu silmaringi erinevates eluvaldkondades.

Mood ja ilu on olnud minu jaoks alati esikohal.

.
Carl-Joosep Takkis

Juuksur

Olen juuksurina töötanud 4 aastat. Pean ennast väga loominguliseks juuksuriks, kes õpib oma kogemustest. Eelkõige meeldib juuksuritöö mulle sellepärast, et see annab nii palju erinevaid võimalusi enese väljendamiseks. Minu tugevus on kindlasti värvitöö ja lõigata meeldib ka väga.

.
Helen Ivarinen

Juuksur-stilist

Olen särasilmne loominguline juuksur-stilist, kes jagab suurima hea meelega oma teadmisi ja nippe, mida olen omandanud nii Eestis kui ka välismaal. Hoian ennast alati kursis uute ja põnevate juuksetrendidega.

.
Lee-Helen Lill

Juuksur-stilist

Juuksuri eriala omandasin Tallinna Tööstusharidusekeskuses ja töötan juuksurina alates 2007 aastast.
Olen ennast täiendanud koolitustega välismaal.
Loomult olen positiivne, abivalmis ja rõõmsameelne, vaba aega veedan meelsasti perega ja sportides.

.
Liis Kuusk

Juuksur-stilist

Olen siiras ja rõõmus ning naudin iga kingitud päeva. Seltsiv ja sõbralik olek väldib probleeme ning otsib ennekõike lahendusi.

Väikese tüdrukuna juuksurist ema kõrval salongis veedetud aeg on andnud tõuke ka minu arengule juuksurina. Oman lõputunnistust keskhariduse baasil kutseõppe läbimise kohta ning olen sooritanud kutseeksami mis vastab kutsekvalifikatsiooni nõuetele. Olen osalenud erinevatel koolitustel ning suhtun pühendumisega kõigesse mida teen. Olen olnud juuksuriks ka väljaspool salongi, moeshow’del , etendustel ning erinevatel pildistamistel.

Tegelen ka professionaalsel tasemel spordiga. Rulliluuisutamine on minu teine kirg, millega olen tegelenud 15 aastat. Osa võtnud korduvalt euroopa- ning maailmamestrivõistlustest. Võistlejana on parimaks saavutuseks Euroopa meistritiitel . Koos tiimiga esinen pidevalt erinevatel väga suurtel festivalidel, karnevalidel ning etendustel üle maailma.

Reisides pidevalt ringi kogun inspiratsiooni erinevatest kultuuridest ning inimestest. Olles osa tohutult värviküllastest karnevalidest, tehes koostööd rahvusvahelises keskonnas ning kohtudes pidevalt erinevate talentidega püsin positiivse ning motiveerituna.

Kõike, mida teen, teen südamega!

.
Arles Karv

Juuksur-stilist ja Cutrin koolitaja

Juuksuritööd olen juuksurist ema kõrvalt näinud juba sünnist saati. Lõpetasin 2016 aasta kevadel Tartu Kutsehariduskeskuse juuksuri eriala kiituskirjaga Eesti ja rahvusvahelistel kutsevõistlustel osalemise eest. Olen võitnud rahvusvahelistel meistrivõistlustel Venemaal III koha naiste päevasoengute kategoorias, lisaks sellele olen tulnud ka eesti sisestel võitlustel mitmetele auhinnalistele kohtadele. Mulle meeldib ennast pidevalt koolitada ja edasi arendada. See annab mulle võimaluse pakkuda klientidele erinevaid võtteid ja tehnikaid, et luua perfektne, kliendile sobilik lõpptulemus. Lisaks juuksuritööle õpin Tartu Ülikoolis kutsepedagoogikat, et tulevikus õpilastele enda teadmisi edasi anda. Juuksuriametis ei ole nii, et lõpetad kooli ja oledki 40 aastat juuksur. See on elukestev õpe. Mulle meeldib loomingulisus ning see, et saan oma kätega midagi luua. Mulle meeldib minu töö!

Arles on ka juuksemaailmas tunnustatud Soome brändi Cutrin koolitaja

.
Stella Kivilo

Juuksur-stilist ja jumestaja

Olen sõbralik ja tore juuksur. Oma kutse omandasin Saaremaal Kuressaare Ametikoolis. Lisaks juuksuritööle oman ka jumestaja/grimeerija sertifikaati. Mulle meeldib väga inimestega suhelda ning näha naeratust nende näol. Lisaks igapäeva tööle õpin  Tallinna Ülikoolis Kutseõpetajaks, et tulevikus oma nippe teistelegi edasi anda.

.
Annely Taasväli

Juuksur-stilist ja jumestaja

Olen rõõmsameelne, viisakas ja sõbralik juuksur, omandasin juuksurihariduse Tallinna Tööstushariduskeskuses

Oma töö rõõmuks pean rahulolevat klienti. Ilumaailm on mind paelunud juba väga varasest east ja teen oma tööd suurima rõõmuga!

Annely on ka New Yorgist pärit juuksebrändi Amika koolitaja Eestis

.
Eleri Mäelt

Juuksur

Juuksuri eriala omandasin Pärnumaa Kutsehariduskeskuses, teadmisi olen täiendanud erinevatel lõikus- ja värvkoolitustel. Juuksurina töötan aastast 2010.

Hoian end kursis hooaja erinevate trendidega, et paremini täita klientide soove. Armastan oma tööd.

.
Margit Kindsiveer

Juuksur-stilist
Omandasin juuksuri eriala Tallinna Tööstushariduskeskuses. Kus sooritasin edukalt kutseeksami ning edukat õppimist ja pühendumist antud erialale tõendab kiidukiri ning head/väga head hinded.

Kui mulle on ette antud mingi detail, millest peab midagi valmis saama, siis valikuvariante, mida sellest teha, on sadu, võib-olla isegi tuhandeid. Sama on juuksuri tööga – valikuvõimalusi on palju, aga et leida just see sobiv, mille tulemus rahuldaks teisi ja millega saab ka ise rahul olla, selleks tuleb teha palju tööd, alustades eelkõige iseendast.

Pean juuksuri eriala juures oluliseks loovust – mulle meeldib teha kõike, mis on loodud enda kätega ja mille tulemust võib näha ka aja möödudes. Omandatud teadmistega proovin klientidele edasi anda kõike, mis on minu võimuses: viisakus, positiivne suhtumine, särav loomus. Oskus klienti kuulata, vajadusel alati nõu anda ja lisaks ka endapoolseid soovitusi jagada. Koostöö on kõige alus, töötatakse ju ühise eesmärgi nimel.

.
Piret Ader

Juuksur

Juuksuri eriala omandasin 2010 aastal. Noorjuuksurina alustasin töötamist Kuressaare suurimas salongis Kuldne Juus, kus aastatega sai läbitud palju erinevaid koolitusi nii Eestis kui ka välismaal.

Loomult olen energiline, alati positiivne ning abivamis.

.
Tatjana Ivanova

Juuksur

Lõpetasin 2013 a. Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Sain seal väga head baasteadmised, mida pidevalt täiendan. Olen osalenud ka paljudel eriala võistlustel. Minu moto on õppida koguaeg ja igal pool. Eriti köidavad mind erinevad värvimistehnikad ja loomingulised tööd. Olen sõbralik ja positiivne inimene.

.
Brita Geimonen

Juuksur

Mulle on ilumaailm huvi pakkunud juba väiksest peale.

Seega ühendasin enda hobi ja töö, mida armastan ning naudin.

Olen rõõmsameelne ja abivalmis. Kliendi rahulolu on minu jaoks peamine eesmärk.

.
Tiive Murdoja

Juuksur

Õppisin juuksuriks Tallinna Tööstushariduskeskuses. Juuksuri eriala juurde jõudsin küll alles hilisemas eas, kuid valik on osutunud õigeks. Loomingulisus, vahetu suhtlemine, täpsus, positiivse õhkkonna loomine, võimalus panna inimesed ennast hästi tundma – need kuuluvad juuksuritöö juurde, on mulle loomuomased ja panevad mul silmad särama.
Mulle on oluline, et klient saaks parima tulemuse ning lahkuks salongist kauni ja rõõmsana.

.
Ave Prii

Juuksur

Mulle väga meeldib minu töö. Iseäranis huvitab mind juuste hoolduse ja koloristika kiirelt arenev maailm.

.
Alla Pärn

Juuksur

.
Kristina Korobkova

Juuksur

.
Elisabeth Kiiver

Juuksur

.
Marit Aduson

Juuksur

.
Rellika Egers

Kosmeetik

Aastal 2012 lõpetasin Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli Diariss. Olen läbinud Babor’i ja Decleor’i ja loomulikult Dr Irena Eris’e tootesarjade koolitused.

Ilumaailm ja kõik sellega seonduv on mind köitnud juba väikesest peale ning seetõttu olen oma hobi ja töö ühendanud.

Olen rõõmsameelne ja abivalmis ning teen kōik endast oleneva, et klient oleks rahul ja tunneks end hästi.

.
Evelin Lillemägi

Kosmeetik/koolitaja

Omandasin kosmeetiku eriala aastal 2000. Uus sajand algas uute ja põnevate teadmistega maailmas, mis on jäänud mind saatma viimased 17 aastat. Olles kord käe andnud ilumaailmale, on sealt väljumine olnud õnneks võimatu. Iga koolitus ja uus hooldus, mille olen läbinud, on voolinud minust just sellise kosmeetiku, kelleks soovisin saada kui selle ameti valisin. Teadmised ja oskused on tulnud just läbi minu heade klientide, kelle tähelepanekuid olen alati arvesse võtnud.

Pean oluliseks usaldust, mis tekib kliendi ja kosmeetiku vahel. On oluline, et protseduuri ajal tunneks klient ennast tõeliselt lõõgastunult, unustaks hetkeks kõik olmemured ja tunneks, et on kogenud personaalset lähenemist.

Olen rõõmsameelne ja usun, et kõikidelt inimestestelt on midagi õppida. Positiivset energiat saan lisaks veel tennisest ja metsajooksust.

.
Eleriin Ermel

Kosmeetik

Olen oma kosmeetiku tunnistuse saanud 2011 aastal Iluakadeemias.
Kuna praegu jookseb juba üheksas aasta kosmeetikuna siis aastatega on omandatud palju
lisateadmisi mida õpiku kaantevahelt pole võimalik leida.
Olen töötanud väga paljude erinevate tootesarjadega.
Hetkel töötan Dr. Irena Erise toodetega ja olen ülimalt rahul, kuna teistest tootesrajadest võiks kogu sarja peale välja tuua mõne “pärli” mis kogu tootesarjast eriti lemmikuks kujunes ja Dr.Irena Erise
sarjaga töötades tekitavad “Wow” efekti väga paljud tooted.
Olen ka aastatega palju kokku puutunud erinevate treeningute ja õige ning tasakaalustatud toitumisega
seega oskan jagada palju teadmisi ja infot oma kupumassaaži klientidele et tselluliidist ja lisakilodest
vabanemine oleks koos töötades ja õigeid soovitusi järgides lihtsam ja tõhusam.
Kosmeetikuks tahtsin saada juba lapsena ja olen rõõmus kui saan ka klientidele pakkuda osakese sellest,
mis mulle endale tohutult huvi ja rõõmu pakub näo-ja kehahoolduste näol.
Kui armastad oma tööd ei tööta sa päevagi oma elus!

.
Merrit Rosenberg

Omandasin CIDESCO kosmeetiku tunnistuse 2019 aasta kevadel Eesti Esimeses Erakosmeetikakoolis. Olen ilumaastikul küll suhteliselt uus, aga see maailm on mind paelunud juba lapsest saati. 

Olen rõõmsameelne ja sõbralik kosmeetik ning töökvaliteet ja kliendi rahulolu on minu jaoks alati esikohal.  

Leian, et kosmeetikuna töötades on äärmiselt oluline ennast pidevalt koolitada ja harida, et pakkuda igale kliendile just neile sobivat teenust parima tulemuse saavutamiseks.

.
Marge Kustavson

Omandasin CIDESCO kosmeetiku tunnistuse 2012 veebruaris. Enne diplomi saamist tegutsesin iluvaldkonnas aastast 2007, mil teostasin maniküüre, pediküüre ja depilatsoone. Olen ennast iga aastaselt pidevalt koolitustega täiendanud. Alustades erinevatest massaaži tehnikatest, lõpetades geelküüntega. Olen suur iluvaldkonna austaja ja huviline, armastan oma tööd.

.