fbpx

HAIRLOOK

.

Ilusalong Hairlook – sinu unistuste ilusalong

Leiame, et üks olulisemaid asju, mida unistuste ilusalong peaks pakkuma, on kvaliteetne klienditeenindus. Soovime, et meie kliendid tunneksid end Hairlook salongis alati erilisena. Seetõttu saavad meie kliendid lisaks kliendisoodustusele ja igakuistele eripakkumistele teenuseid tarbides kaasa kingitusi, juuksepesu saadab peamassaaž ning soovi korral pakume näohoolduse lõpetuseks kerget jumestust. Teenustega saad lähemalt tutvuda SIIN ja hinnakirjaga SIIN.

Meie salongi töötajad on oma ala tõelised fännid ning samal ajal ka professionaalid, keda koolitavad rahvusvahelised tippjuuksurid ja -kosmeetikud. Seetõttu usume, et Hairlook salongi teenustega jäävad rahule ka kõige nõudlikumad kliendid. Aeg-ajalt pakume oma klientidele ka võimalust aega broneerida tipptasemel Euroopa külalisjuuksurite ja koolitajate juurde, millest anname eelnevalt kodulehe ja uudiskirja vahendusel teada.

Et kliendid ei peaks salongis tühja kõhtu kannatama, on Basiiliku peakokk koostanud spetsiaalse menüü, millest saab värskeid suupisteid pikema teenuse ajal otse salongi tellida. Lisaks suupistetele pakume soovi korral kohvi, teed, vett ja vahuveini.

Ootame teid meelsasti külla terve perega! Laste meelt lahutavad salongis tahvelarvutid värskete joonisfilmide ja mängudega, mehi ootavad pakkumised näohooldustele ning ja juuksurid, kelle lemmiktööde hulka kuuluvad habeme lõikus ja meeste soengute stiliseerimine.

Hairlook salongis on üheksa juuksurikohta, kosmeetikud ja küünetehnikud, kes pakuvad väga laia teenustevalikut – juuksehooldused, värvi-lõikus- ja stilistiteenused, maniküür ja pediküür, näohooldused ja meik. Lisaks nõustavad meie professionaalsed teenindajad kliente nende isiklikest eripäradest lähtuvalt ning abistavad kõige sobivamate juukse- ja nahahooldustoodete, meigitoodete jm valikul, mida saab mugavalt salongis asuvast kosmeetikapoest kaasa osta. Klientidele kehtivad toodete ostul igakuised eripakkumised, millega saad tutvuda SIIN.

Et lisaks teenindusele on olulisel kohal atmosfäär, toetab salongi modernset sisekujundust Dj Tom Lilienthali valitud meeleolukas muusika. Playlisti uuendatakse iga paari kuu järel ning soovijad saavad seda ka väljaspool salongi kuulata otse  Spotifyst või SIIT.

Hairlook Salongi kureerib tuntud naha- ja juuksehooldusbrändide maaletooja MG Beauty OÜ. Töös kasutame professionaalseid salongitooteid Macadamia Professional, Cutrin Professional, Tahe, Amika, Osmo, Kasho, Lily Lolo, Apraise ja Dr Irena Eris.