fbpx

Massaaž

.

hairlook massaaz1Lõõgastav massaaž seljale, õlavöötmele, kaelale ja kätele

Tegemist on lõõgastava massaažiga, kus keskendutakse seljale ning õlavöötmele. Massaaži peamine eesmärk on pakkuda kliendile mõnusat lõõgastust, sealhulgas parandada kudede hapnikuga varustatust ja eemaldada organismist toksiine, taastada kaotsiläinud energiat ja korrigeerida lihastoonust

Hind: 30 min 25€

Kupumassaaž

Kupumassaaž ehk vaakummassaaž on massaažiliik, milles kombineeritult käsimassaažiga kasutatakse lisaks silikoonist kuppu. Massaažil lähtutakse vastavalt kliendi soovist ja näidustustest ning keskendutakse konkreetsetele probleempiirkondadele.

Kupumassaaž on eriline selle poolest, et kupp tekitab vaakumi, mis saadakse kuppu keha pinnale asetades. Kupp imeb endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, lihaseid ja nahka nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas. Selle tulemusena saab kudesid intensiivsemalt töödelda, organismi lümfi- ja vereringet ning ainevahetusprotsesse parandada.

Kupumassaaž sobib hästi lihastele, liigestele ja punktmassaažina. Veel trimmib kupumassaaž nahka, puhastab poore, intensiivistab verevarustust. Kupumassaaži abil vähenevad ka venitusarmid. Eriti hästi töötleb kupp nii-öelda uusi või hiljuti tekkinud venitusarme, kuid selle abil saab vähendada aastaid vanu sünnitusjärgseid või järsust kaalu tõusust tingitud venitusarme nii kõhul, puusadel kui mujal.

Kupumassaažil kasutatakse masseeritaval piirkonnal rohkelt õli või kreemi, et kupp kehapinnal paremini libiseda saaks. Tänu sellele, et kupu abil paranevad kõik eelnimetatud protsessid ning kiireneb ainevahetus, väljuvad organismist halvad ja mürgised jääkained, väheneb lisaks ka tselluliit. Parima tulemuse saavutamiseks, tuleks massaaži läbida kuurina 10-15x ja 3x nädalas. Profülaktilisel eesmärgil sobib 1 massaažiseanss nädalas.

Kupumassaaž sobib, kui on: Immuunsüsteemi nõrkus, kroonilised lihas- ja liigeshaigused, liigeste jäikus, erinevad valu sündroomid, õlavöötme– ja seljavalud, unetus, soolestiku probleemid, verevarustuse häired, jääkainete kogunemine organismi.

Hind: 30 min 30€