fbpx

Mis on Lash Lift Superboost?

.

 

Mis on Lash Lift Superboost?

Lash Lift Superboost on kõige uuem lahendus ripsmete keemiliseks koolutamiseks ja lamineerimiseks.

Lamineerimine tähendab ripsmetele toitva seerumi peale kandmist, mis muudab ripsmekarva siledamaks, tugevamaks ja läikivamaks. Mida siledam on karv, seda tumedam ta näib. Seetõttu tundub ripsmekarv peale lamineerimist tumedam isegi siis, kui keemilist värvi ei ole kasutatud.

Lash Lift hoolduse vältel antakse ripsmetele uus kuju erinevas suuruses silikoonide abil ning ripsmed värvitakse

keemiliselt ja ka lamineeritakse. Hoolduse teostamine võtab aega 1-1,5 tundi ja tulemus püsib olenevalt kliendi ripsmete kasvamise kiirusest 6-8 nädalat. Superboost toodetega võib soovi korral protseduuri korrata juba peale 3-4 nädala möödumist.

Kas Lash Lift sobib ka tundlikele silmadele ja rasedatele/imetavatele või lühikestele ja nõrkadele ripsmetele?

Lash Lift Superboost sobib lisaks tavaklientidele ka tundlike silmadega ning rasedatele/imetavatele emadele. Kuna rasedate/imetavate emade hormonaalne tase on pidevas muutumises, siis võib juhtuda, et Lash Lift tulemus ei jää nii efektne, kuid see tõenäosus on pigem minimaalne. Lash Lifti võib ja saab teha kõikidele ripsmetele olenemata nende pikkusest ja tugevusest.

 

Kas Lash Liftist võib tekkida allergia?

Allergia tekkimise võimalus on minimaalne, kuid alati olemas, kuna protseduuri ajal Lash Lifti tooted ei puutu nahaga kokku v.a. liim ja silikoonpadi. Lash Lifti saavad teha isegi need inimesed, kellel on näiteks tekkinud allergia ripsmepikenduste vastu, sest Lash Lifti liim on täiesti teise koostisega, kui ripsmepikenduste liim.

Kas Lash Lifti tohib teha peale ripsmepikenduste eemaldamist?

Kas peale Lash Lifti protseduuri tohib paigaldada ripsmepikendusi ja mis aja pärast?

Lash Lifti tohib teha kohe peale ripsmepikenduste eemaldust. Ripsmepikendusi võib paigaldada minimaalselt 48h möödudes.

Hind:

Lash Lift 32€

Lash Lift + lamineerimine 39€

Sobiva aja saab broneerida siin