fbpx

“EHE” Hairlook & Cutrin Professional kevad-suvi kollektsioon 2019

.

Enese ehtimine on olnud oluline väljendusviis läbi aegade, ehted rõhutavad kandja isikupära ja kannavad endas edasi sõnumit. Iga lisatud ehe väljendab inimese olemust, juuksed on aga meie kõige ehedam ehe, mida igaüks kohe märkab.

Hairlooki loominguline meeskond koostöös Põhjamaade juhtiva juuksehooldusbrändiga Cutrin on loonud oma esimese kollektsiooni EHE, mille aluseks on värske loomulik ilu ja terved läikivad juuksed. Heledad tasakaalukad toonid löövad tõeliselt särama tänu põnevatele värvinüanssidele ja konkreetsetele sirgetele lõikusjoontele. Meile on omane põhjamaine ehedus. Seepärast leiab Hairlook & Cutrin uuest eestimaisest EHE kollektsioonist tööd, mis on saanud värviinspiratsiooni meid ümbritsevatest armastatud materjalidest nagu puit, vill ja linane. Valguse ja varju vaheldumine, mis lisab mängulisust ja sügavust, jalutuskäik mere ääres –sillerdav meri ja uhtud puit; metsa helged valguse varjundid ja sume salapära laanesügavusest. Isuäratavad küpsed punakad toonid koduaiast.

EHE kollektsioon on just põhjamaisele naisele suunatud. Valitud toonid sobivad meie jumega, on hästi kantavad ja lõikused kergesti hooldatavad ka kodus. EHE kollektsiooni vormimängud ja tundlikud värvilahendused on aga sammuke ajast ees ning trendiloovad.

Cutrini EHE kollektsiooni loomisel on kasutatud Aurora ja Aurora Direct juuksevärve, mille looduslikud ja efektiivsed toimeained, nagu näiteks jõhvikaseemneõli aitavad juukseid toita ja kaitsta. Tänu innovaatilisele Color Radiance tehnoloogiale ja looduslikele komponentidele jäävad juuksed peale värvimist terved, siledad ja läikivad.

Muoto viimistlustooted on välja töötatud juuste loomuliku ilu kaitsmiseks ja täiustamiseks, toodetes sisalduv kasesuhkur niisutab juukseid sügavuti ja aitab neid tugevdada. Ainoa hooldustooted sisaldavad taimseid proteiine ja antioksüdante. Võttes arvesse just põhjamaiste juuste eripära hooldavad Ainoa sarja tooted õrnalt ka heledaid ja õhukesi juukseid.

Uue kollektsiooni on välja töötanud neli noort Hairlooki stiilisaadikut – Arles Karv, Annely Taasväli, Piret Ader ja Stella Kivilo.

Naudi ehedust koos Cutriniga

Kollektsioon EHE autorid vasakult Piret Ader, Stella Kivilo, Arles Karv ja Annely Taasväli