fbpx

Pärli ja kulla maskiga happehooldus

.

Piret

Armastatud näitleja Piret Kalda on olnud Dr Irena Eris profikreemide ja -seerumite kasutaja juba pikka aega ning külastanud tihedalt meie salongi kosmeetikut Evelin Lillemägi. Niisamuti proovis ta uue luksusliku pärli- ja kullamaskiga happehoolduse ära, mis sobib ka õrnema ja tundlikuma nahatüübi omanikele.

Paljud inimesed pelgavad happehoolduseid, kartes, et see on ebameeldiv või nahka kahjustav. Milline on Sinu tagasiside hooldusele?

Kui mulle poleks öeldud, et see on happehooldus, ei oleks ma sellest isegi aru saanud, et tegemist on „happega“, sest kogu protseduur oli äärmiselt paitav ja meeldiv.

 

IMG_0257Oled tänaseks juba mõnda aega kasutanud Dr Irena Eris Prosystem Professional Home Care Perfect Revival sarja tooteid. Kuida Sulle need meeldivad ja sobivad?

Olen Dr Irena Eris tooteid kasutanud juba pikalt ja julgen seda soovitada ka teistele. Minu kuivale ja palju grimmi saanud väsinud nahale on need kreemid nagu kingitus. Tänapäeval on kreemide valik nii külluslik, et väga hea on teada mõnda tunnustatud brändi, millele saad kindel olla.

Kas oled näinud muutust oma nahal peale happehoolduses käimist?

IMG_0262

Loomulikult! Hooldusest tulles on selline tunne, et tuttavad ei tunne mind tänaval ära ja vaatavad, et kes see tüdruk küll siin nii särab. Lisaks igapäevaselt nii häid kreeme kasutades on kadunud päikesest tekkinud tumedamad laigukesed ning nahk näeb välja säravam ja pinguldatum.

Kuidas kogu hoolduse protsess Sulle meeldis?

See hooldus oli suurepärane, atmosfäär ja suhtumine kõrgem klass! Tõeline lõõgastus meelele ja vaimule ning kosutus minu näonahale. Kosmeetik Evelinil on väga head käed ning ta ise on äärmiselt sümpaatne ja armas inimene.