UUS! Lipolaser

.

Lipolaser on uus kaasaegne ja mittekirurgiline meetod rasva-eemalduseks.

Rasvkoe eemaldamiseks kasutatakse intensiivset lipolüüsi. Võrreldes kirurgilise rasvaimuga on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuid tulemused on sarnased. Esimesed tulemused on nähtavad koheselt pärast hooldust. Tavapäraselt saavutatakse iga hooldusseansiga vööümbermõõdu vähenemine 2–4 cm. Soovituslik on läbida 3-8 hooldusest koosnev seanss 4-8 nädala jooksul, 1-2 seanssi nädalas.

Sõltumatud kliinilised uuringud on näidanud, et laser-lipolüüsi kasutamine on võrreldav päris rasvaimuga. Laser-lipolüüsi tehnoloogia on üks väheseid igapäeva kasutuses olevaid tehnoloogiaid, mis on saanud USA Tervisekaitseameti FDA poolt tunnustuse võitlemaks ülekaaluga.

Laserkiired soojendavad nahka ja naha alust rasvkude ning saadavad organismile lainetena signaali, mis vallandab keemilise reaktsiooni. Tekkinud keemilise reaktsiooni tulemusena rasvarakud lahustuvad. Protsessi käigus lagundatakse salvestatud triglütseriidid ja glütserool vabadeks rasvhapeteks ning seejärel transporditakse mööda keha kudedesse, millest ainevahetuse käigus luuakse energia. See meetod loob protsessi, mille käigus kasutab organism ise ära vabanenud energia. Selline rasvhapete vabastamise protsess on loomulik keha reaktsioon, mis tekib siis, kui keha peab kasutama salvestatud energiavarusid. Seetõttu eemaldab Lipolaser liigse rasva püsivalt, kuna selle protsessi tekitab organism ise.

Ultrahelipildid näitavad, et rasvakihi paksus väheneb vaid ühe hooldusseansiga kuni 30%. Lisaseansid parandavad tulemust veelgi. Tulemused on nähtavad kohe pärast iga hooldust, kuna rasvarakkude sisu vabastatakse. Kergete treeningutega järelhooldus kiirendab vabastatud rasva eemaldumist organismist.

Laser-lipolüüs hooldusega saab vähendada rasva just selles piirkonnas, mis on probleemne.  Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks kõhule, käsivarte ülaosadele, tuharatele või reitele ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sealt kus vajalik. Protseduur kestab 30-60 minutit.

Ühe protseduuri hind 65€

Läbides hoolduse kuurina on 5 korra hind Sulle 250€

Vastunäidustused:

Rasedus ja rinnaga toitmine
Epilepsia
Nahakahjustused ravipiirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid (ka operatsioonijärgne paranemata haav)
Infektsiooni- ja põletikuprotsessid
Epideemilise haigusega patsient
Südamehaigus või elektrokardiostimulaatori (südamestimulaator) olemasolu
Neerupuudulikkus, sapikivitõbi
Uriinipidamatus
Metallist proteesid ravitava kehapiirkonna läheduses
Geneetiline ülitundlikkus
Siseelundite rasked haigused

Kuuri kestvus: 3- 8 korda, minimaalselt 1x nädalas