UUS! Lipolaser

.

Lipolaser on uus kaasaegne mittekirurgiline meetod rasva-eemalduseks

Lasertehnoloogial põhinev protseduur aitab eemaldada depoorasva ilma operatsioonita. Rasvkoe eemaldamiseks kasutatakse intensiivset lipolüüsi. Kliinilised uuringud on näidanud, et laser-lipolüüsi kasutamine on võrreldav päris rasvaimuga. Võrreldes kirurgilise rasvaimuga on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuid tulemused on sarnased. Laser-lipolüüsi tehnoloogia on üks väheseid igapäeva kasutuses olevaid tehnoloogiaid, mis on saanud USA Tervisekaitseameti FDA poolt tunnustuse võitlemaks ülekaaluga.

Esimesed tulemused on nähtavad koheselt pärast hooldust, kuna rasvarakkude sisu vabastatakse. Tavapäraselt saavutatakse iga hooldusseansiga vööümbermõõdu vähenemine 2–4 cm.

Ultrahelipildid näitavad, et rasvakihi paksus väheneb vaid ühe hooldusseansiga kuni 30%. Lisaseansid parandavad tulemust veelgi. Kergete treeningutega järelhooldus kiirendab vabastatud rasva eemaldumist organismist. Soovituslik on läbida 3-8 hooldusest koosnev seanss 4-8 nädala jooksul, 1-2 seanssi nädalas.

 

Hooldusel laserkiirte abil soojendatakse nahka ja naha alust rasvkudet ning saadetajse organismile lainetena signaali, mis vallandab keemilise reaktsiooni. Tekkinud keemilise reaktsiooni tulemusena rasvarakud lahustuvad. Protsessi käigus lagundatakse salvestatud triglütseriidid ja glütserool vabadeks rasvhapeteks ning seejärel transporditakse mööda keha kudedesse, millest ainevahetuse käigus luuakse energia. See meetod loob protsessi, mille käigus kasutab organism ise ära vabanenud energia. Selline rasvhapete vabastamise protsess on loomulik keha reaktsioon, mis tekib siis, kui keha peab kasutama salvestatud energiavarusid. Seetõttu eemaldab Lipolaser liigse rasva püsivalt, kuna selle protsessi tekitab organism ise.

 

Laser-lipolüüs hooldusega saab vähendada rasva just selles piirkonnas, mis on probleemne.  Laserpadjakesed asetatakse vajalikule piirkonnale, näiteks kõhule, käsivarte ülaosadele, tuharatele või reitele ning rasva saab lõhustada ja eemaldada täpselt sealt kus vajalik. Protseduur kestab 30-60 minutit.

 

Juulis Lipolaser tutvumishinnaga 49€

Ühe protseduuri hind 65€

Läbides hoolduse kuurina on 5 korra hind Sulle 250€

 

Vastunäidustused:

Rasedus ja rinnaga toitmine

Epilepsia

Nahakahjustused ravipiirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid (ka operatsioonijärgne paranemata haav)

Infektsiooni- ja põletikuprotsessid

Epideemilise haigusega patsient

Südamehaigus või elektrokardiostimulaatori (südamestimulaator) olemasolu

Neerupuudulikkus, sapikivitõbi

Uriinipidamatus

Metallist proteesid ravitava kehapiirkonna läheduses

Geneetiline ülitundlikkus

Siseelundite rasked haigused

 

Kuuri kestvus: 3- 8 korda, minimaalselt 1x nädalas