• Hairlook
  • UUS! Oxy Jet Peel hapnikueliksiiriga

UUS! Oxy Jet Peel hapnikueliksiiriga

.

Teame et kaitsev ja ennetav näonahahooldus suudab teha võrratult palju, vähendades kosmeetilisi ja füüsilisi vananemistunnuseid ning aidates välja paista ja tunda end tegelikust vanusest palju nooremana. Täiestu uudne viis naha hoolduses, kus saavutatakse koheseid ja ulatuslikke tulemusi, on Oxynergy uus nahahooldusprogramm, mis põhineb puhta hapniku looduslike aktiivkoostisosade viimisel sügavatesse nahakihtidesse.

Ilu algab nahasügavustes. Hapnik on rakkude uuenemiseks ja naha regeneratsiooniks hädavajalik, varustades rakke energiaga. Energiat on vaja rakkude säilitamiseks ja selleks, et nad täidaksid kehas oma ülesandeid. Vananedes hapniku tase langeb, mistõttu tekivadki rakkude uuenemise aeglustudes ilmekusjooned ja kortsukesed. Ühendades hoolduse ja toote parimad omadused, pakub Oxynergy tõhusat vananemisvastast protseduuri, mille teooria on lihtne:  läbi epidermise imenduvad kosmeetikatooted sügavamatesse nahakihtidesse, andes nähtavaid tulemusi miimiliste joonte ja kortsude hooldusel, kahvatu jume, vananemisilmingute, akne/ebapuhta naha ning suitsetaja naha puhul, samuti pigmentatsiooni, päiksekahjustuste ja armide korral. Vastavalt naha vajadusele, valmis kosmeetik just Teie nahale sobivad ja vajalikud seerumid.

Oxy Jet Peel abil viiakse nahakoe sügavamatesse kihtidesse vett ja hapnikku, aidates seega taastada naha loomulikku tervet sära. Naha seisundi märgatavat paranemist täheldatakse juba pärast esimest hooldust.

Kuidas mõjub Oxy Jet Peel Sinu nahale?

Sügavpuhastus – hapnikku ja füsioloogilist lahust (NaCl) kasutades puhastatakse nahk kogunenud jääkainetest, mis ongi tuhmi ja väsinud naha põhjuseks.

Koorimine – elutud naharakud eemaldatakse, mis taastab naha elujõu ja sära.

Niisutamine – hapniku ja aktiivainete voog niisutab ja rahustab nahka ning tekitab heaolutunde.

Hapnikuvarustus – hoolduse käigus saab nahk rikkalikult hapnikku, mis aitab kaasa uue kollageeni tootmisele, andes seejuurs nahale noorusliku välimuse.  Hapnik ja aktiivained viiakse sügavale dermisesse, mis aitab taastada naha elujõu ja värskuse.

Mikrovereringe – Oxy Jet Peel hapnikukoorimine mõjub ergutavalt  naha mikrovereringele.

 

Antud hooldus sobib igale vanusele aastaringselt.

Soovitame hooldust ka vahetult enne pidulikke või olulisi sündmusi, kuna annab nahale kohese tervema ja säravama jume.

 

  • Õrn sügavpuhastus, mida soovtame kasutada tundliku näonaha puhul kõikidele teistele näohooldustele lisana. Hind: 25€ (15-20 minutit)
  • Hapnikuga rikastav ja õrnalt puhastav hooldus tundlikule ja kergesti ärrituvale nahale 39€ (45 min)
  • Hapnikuga rikastav ja stimuleeriv hooldus küpsele ja väsinud nahale 69€ ( 1,5h )