Juuksur

.

Rõõmsameelsed juuksurid, professionaalne teenus

Meie teenindajaid koolitavad rahvusvahelised tippjuuksurid, mis tagab teenuste kõrge kvaliteedi. Aeg-ajalt pakume oma klientidele ka võimalust aega broneerida tipptasemel Euroopa külalisjuuksurite ja koolitajate juurde, millest anname eelnevalt kodulehe ja uudiskirja vahendusel teada.

Lisaks tavapärasele stilistiteenusele, juuskelõikusele, soengutele ja värvimisele pakume hispaania profibrändi Tahe juuksehoolduseid, mille lähemad tutvustused leiad vasakult menüüst. Juuksuriteenuste hinnad leiad SIIT.

Oma töös kasutame Macadamia Professional, Cutrin Professional, Tahe ja Osmo juuksehooldus- ja soenguvahendeid ja juuksevärve ning Kasho kvaliteetseid juuksurikääre.

 

 Juuksurid

Hairlook Salongi juuksurid on: Mari Peeters, Annely Taasväli, Kätlin Mägi, Piret Ader, Liis Kuusk, Arles Karv, Stella Kivilo, Tatjana Ivanova, Margit Kindsiveer, Lee-Helen Lill, Eleri Mäelt, Liis Alev ja Meriliis Rumvolt

 

mariHL personal_1_resizedets3personal32_resize_lainegadets2Arles1Stella1HL personal_9_resizeHL personal_12_resizeHL personal_8_resizeHL personal_2_resizeHL personal_4_resizeHL personal_3_resize

 
Püsiklient
Tavaklient