Frida Tõnnov

Juhataja

Frida on Hairlook salongi juhataja, kelle poole võib pöörduda kõikide meie salongi puudutavate rõõmude ning muredega.

frida.tonnov@mgbeauty.ee

 

.
Sille Sagadi

Administraator

Ilu ja mood on mulle alati südamelähedased olnud. Et olla kursis uute trendidega, pean oluliseks ennast pidevalt täiendada. Olen lõpetanud International Make Up Center profimeigikursuse. Kuna jumestuses on väga tähtis osa ka kulmudel, siis olen täiendanud enda kulmudisaini oskust Jenni Korjuse käe all.

Olen kohusetundlik ja täpsust armastav inimene. Klienditeenindusvaldkonnas olen töötanud 10 aastat, mille jooksul olen õppinud kvaliteetset teenindust ja personaalset lähenemist.

.
Eve Vierland

Administraator

Eve on elanud pikka aega välismaal ja puutunud kokku väga erinevate kultuuride ja inimestega. See on avardanud tema silmaringi erinevates eluvaldkondades.

Mood ja ilu on olnud Eve jaoks alati esikohal.

.
Helen Kuusmaa

Juuksur-stilist

Helen on beebipuhkusel

Helen on särasilmne loominguline juuksur/koolitaja, kes jagab suurima hea meelega oma teadmisi ja nippe, mida on omandanud nii Eestis kui ka välismaal. Lisaks on Helen Macadamia Professional Eesti koolitaja, tänu millele on ta alati kursis uute ja põnevate juuksetrendidega.

.
Lee-Helen Lill

Juuksur-stilist

Juuksuri eriala omandas Lee-Helen Tallinna Tööstusharidusekeskuses ja töötab juuksurina alates 2007 aastast.
Ta on ennast täiendanud koolitustega välismaal.
Lee-Helen on positiivne, abivalmis ja rõõmsameelne, vaba aega veedab meelsasti perega ja sportides.

.
Liis Kuusk

Juuksur-stilist

Liis on siiras ja rõõmus ning naudib igat kingitud päeva. Seltsiv ja sõbralik olek väldib probleeme ning otsib ennekõike lahendusi.

Väikese tüdrukuna juuksurist ema kõrval salongis veedetud aeg on andnud tõuke ka tema arengule juuksurina. Liis omab lõputunnistust keskhariduse baasil kutseõppe läbimise kohta ning on sooritanud kutseeksami ning vastab kutsekvalifikatsiooni nõuetele. Ta on osalenud erinevatel koolitustel ning suhtub pühendumisega kõigesse mida teeb. Liis on olnud juuksuriks ka väljaspool salongi , moeshow’del , etendustel ning erinevatel pildistamistel.

Ta tegeleb ka professionaalsel tasemel spordiga. Ta on rulliluuisutamisega tegelenud 15 aastat. Osa võtnud korduvalt euroopa- ning maailmamestrivõistlustest. Võistlejana on Liisi parimaks saavutuseks Euroopa meistritiitel . Koos tiimiga esineb ta pidevalt erinevatel väga suurtel festivalidel, karnevalidel ning etendustel üle maailma.

Reisides pidevalt ringi kogub ta inspiratsiooni erinevatest kultuuridest ning inimestest. Olles osa tohutult värviküllastest karnevalidest, tehes koostööd rahvusvahelises keskonnas ning kohtudes pidevalt erinevate talentidega püsib positiivse ning motiveerituna.

Kõike, mida teeb, teeb südamega!

.
Arles Karv

Juuksur

Juuksuritööd olen juuksurist ema kõrvalt näinud juba sünnist saati. Lõpetasin 2016 aasta kevadel Tartu Kutsehariduskeskuse juuksuri eriala kiituskirjaga Eesti ja rahvusvahelistel kutsevõistlustel osalemise eest. Olen võitnud rahvusvahelistel meistrivõistlustel Venemaal III.koha naiste päevasoengute kategoorias, lisaks sellele olen tulnud ka eestisisestel võitlustel mitmetele auhinnalistele kohtadele. Mulle meeldib ennast pidevalt koolitada ja edasi arendada. See annab mulle võimaluse pakkuda klientidele erinevaid võtteid ja tehnikaid, et luua perfektne, kliendile sobilik lõpptulemus. Lisaks juuksuritööle õpin Tartu Ülikoolis kutsepedagoogikat, et tulevikus õpilastele enda teadmisi edasi anda. Juuksuriametis ei ole nii, et lõpetad kooli ja oledki 40 aastat juuksur. See on elukestev õpe. Mulle meeldib loomingulisus ning see, et saan oma kätega midagi luua. Mulle meelib minu töö!

.
Stella Kivilo

Juuksur ja jumestaja

Stella on sõbralik ja tore juuksur. Oma kutse omandas ta Saaremaal Kuressaare Ametikoolis. Lisaks juuksuritööle on Stellal ka jumestaja/grimeerija sertifikaat. Stellale meeldib väga inimestega suhelda ning näha naeratust nende näol. Lisaks igapäeva tööle õpib ta Tallinna Ülikoolis Kutseõpetajaks, et tulevikus oma nippe teistelegi edasi anda.

 

.
Annely Taasväli

Juuksur ja jumestaja

Annely on rõõmsameelne, viisakas ja sõbralik juuksur, kes omandas juuksurihariduse Tallinna Tööstushariduskeskuses

Oma töö rõõmuks peab Annely rahulolevat klienti. Ilumaailm on teda paelunud juba väga varasest east ja ta teeb oma tööd suurima rõõmuga!

.
Eleri Mäelt

Juuksur

Juuksuri eriala omandas Eleri Pärnumaa Kutsehariduskeskuses, teadmisi on täiendanud erinevatel lõikus- ja värvkoolitustel. Juuksurina on ta töötanud aastast 2010.

Eleri hoiab end kursis hooaja erinevate trendidega, et paremini täita klientide soove. Armastab oma tööd.

.
Mari Peeters

Juuksur-stilist

Juuksuri kutse omandas Mari Tallinna Tööstushariduskeskuses. Ta on avatud meeltega, tema töös on suurim rõõm rahulolev klient. Saarlasena hindab ta huumorimeelt ja on valmis vastu võtma väljakutseid.

Mari on ka juuksemaailmas tunnustatud Hispaania brändi Tahe koolitaja

.
Margit Kindsiveer

Juuksur-stilist
Margit omandas juuksuri eriala Tallinna Tööstushariduskeskuses. Ta sooritas edukalt kutseeksami ning edukat õppimist ja pühendumist antud erialale tõendab kiidukiri ning head/väga head hinded.

Kui talle on ette antud mingi detail, millest peab midagi valmis saama, siis valikuvariante, mida sellest teha, on sadu, võib-olla isegi tuhandeid. Sama on juuksuri tööga – valikuvõimalusi on palju, aga et leida just see sobiv, mille tulemus rahuldaks teisi ja millega saab ka ise rahul olla, selleks tuleb teha palju tööd, alustades eelkõige iseendast.

Margit peab juuksuri eriala juures oluliseks loovust – talle meeldib teha kõike, mis on loodud enda kätega ja mille tulemust võib näha ka aja möödudes. Omandatud teadmistega prooviv ta klientidele edasi anda kõike, mis on tema võimuses: viisakus, positiivne suhtumine, särav loomus. Oskus klienti kuulata, vajadusel alati nõu anda ja lisaks ka endapoolseid soovitusi jagada. Koostöö on kõige alus, töötatakse ju ühise eesmärgi nimel.

.
Kätlin Mägi

Juuksur

Töötan juuksurina aastast 2013 ja ei kujutaks ette end midagi muud tegemas. Armastan on tööd ja kliente. Olen väga avatud väljakutsetele, muutustele ja ekstreemsustele. Usun, et iga inimene on unikaalne ja ilus, seda saab rõhutada või varjata. Minu eesmärk on rõhutada iga inimese eripära ja tuua välja kõik, mis on ilus. Tegelen ka spordiga ja muusikaga, keha ja vaim on vaja hoida tervena, et nautida täisväärtuslikku elu. Armastan  oma perega koos aega veeta. Lisaks kõigele meeldib mulle reisida ja näha, kui mitmetahuline on maailm.

.
Piret Ader

Juuksur

Juuksuri eriala omandas Piret 2010 aastal. Noorjuuksurina alustas ta töötamist Kuressaare suurimas salongis Kuldne Juus, kus aastatega sai läbitud palju erinevaid koolitusi nii Eestis kui ka välismaal.

Loomult on Piret energiline, alati positiivne ning abivamis.

.
Meriliis Rumvolt

Juuksur

Juuksuri eriala olen omandanud kiituskirjaga Tartu Kutsehariduskeskuses. Olen eelnevalt õppinud Tallinna Ülikoolis pedagoogikat, kuid kogu õpitud ja töötatud aja tundsin salaja kirge ja huvi juuksuritöö vastu. Ülikooli järel oli maailma parim otsus omandada just see eriala, kus saan olla mina ise, teha tööd ja luua muutusi oma kätega. Minu suurimaks kireks on soengute tegemine. Olen mitmel korral esindanud Eestit rahvusvahelistel võistlusel ja toonud koju auhinnalised II, III ja kaks V kohta. Olen osalenud ka Eestisisestel võistlustel ja pärjatud kohaga esikolmikus. Erinevatel moeshow’del ja iludusvõistlustel on suuri kogemusi andnud ka lavataguses ilutiimis töötamine. Pean juuksuritöö juures oluliseks detailsust, täpsust, ajakohasust ja et oleks ka tore ning vaheldusrikas. Igale kliendile pean tähtsaks nõu andmist ja kuulamist nii professionaalina kui ka sõbrana. Kõige parem osa minu töö juures on näha kohest muutust ja protsessi ning seda iga päev kümnel erineval moel. Vaadata naeratava suuga rahulolevat klienti toolist püsti tõusmas on südantsoojendav ja parim sõnadeta kiitus tehtud töö eest.

.
Liis Alev

Juuksur

Töötan juuksurina aastast 2007 ja juuksuri eriala omandasin Tallinna Tööstushariduskeskuses. Olen õnnelik inimene, kuna olen leidnud ameti, mida armastan ja pigem hobiks pean. Juba varasest lapsepõlvest on paelunud mind loovtöö ja olen pigem tundeinimene ning armastan kõikvõimalikke emotsioone. Olen sõbralik, hooliv ning abivalmis ja oma töö rõõmuks pean rahulolevaid kliente.

.
Tatjana Ivanova

Juuksur

Lõpetasin 2013 a. Tallinna Tööstushariduskeskuses juuksuri eriala. Sain seal väga head baasteadmised, mida pidevalt täiendan. Olen osalenud ka paljudel eriala võistlustel. Minu moto on õppida koguaeg ja igal pool. Eriti köidavad mind erinevad värvimistehnikad ja loomingulised tööd. Olen sõbralik ja positiivne inimene.

.
Rellika Egers

Kosmeetik

Aastal 2012 lõpetas Rellika Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakooli Diariss. Ta on läbinud Babor’i ja Decleor’i kosmeetikasarjade tootekoolitused ning hetkel täiendab end veel Dr Irena Eris’e tootesarja koolitusega.

Ilumaailm ja kõik sellega seonduv on Rellikat köitnud juba väikesest peale ning seetõttu on ta oma hobi ja töö ühendanud.

Ta on rõõmsameelne ja abivalmis ning teeb kōik endast oleneva, et klient oleks rahul ja tunneks end hästi.

.
Evelin Lillemägi

Kosmeetik/koolitaja

Evelin omandas kosmeetiku eriala aastal 2000. Uus sajand algas uute ja põnevate teadmistega maailmas, mis on jäänud teda saatma viimased 17 aastat. Olles kord käe andnud ilumaailmale, on sealt väljumine olnud õnneks võimatu. Iga koolitus ja uus hooldus, mille Evelin on läbinud, on voolinud temast just sellise kosmeetiku, kelleks soovis saada kui selle ameti valis. Teadmised ja oskused on tulnud just läbi tema heade klientide, kelle tähelepanekuid ta alati arvesse võtab.

Evelin peab oluliseks usaldust, mis tekib kliendi ja kosmeetiku vahel. On oluline, et protseduuri ajal tunneks klient ennast tõeliselt lõõgastunult, unustaks hetkeks kõik olmemured ja tunneks, et on kogenud personaalset lähenemist.

Evelin on rõõmsameelne ja usub, et kõikidelt inimestestelt on midagi õppida. Positiivset energiat saab tennisest ja metsajooksust.

.
Eleriin Ermel

Kosmeetik

Olen oma kosmeetiku tunnistuse saanud 2011 aastal Iluakadeemias.
Kuna praegu jookseb juba seitsmes aasta kosmeetikuna siis aastatega on omandatud palju
lisateadmisi mida õpiku kaantevahelt pole võimalik leida.
Olen töötanud väga paljude erinevate tootesarjadega.
Hetkel töötan Dr. Irena Erise toodetega ja olen ülirahul, kuna teistest tootesrajadest võiks kogu sarja peale välja tuua mõne “pärli” mis kogu tootesarjast eriti lemmikuks kujunes ja Dr.Irena Erise
sarjaga töötades tekitavad “Wow” efekti väga paljud tooted.
Olen ka aastatega palju kokku puutunud erinevate treeningute ja õige ning tasakaalustatud toitumisega
seega oskan jagada palju teadmisi ja infot oma kupumassaaži klientidele et tselluliidist ja lisakilodest
vabanemine oleks koos töötades ja õigeid soovitusi järgides lihtsam ja tõhusam.
Kosmeetikuks tahtsin saada juba lapsena ja olen rõõmus kui saan ka klientidele pakkuda osakese sellest,
mis mulle endale tohutult huvi ja rõõmu pakub näo-ja kehahoolduste näol.
Kui armastad oma tööd ei tööta sa päevagi oma elus!

.
Sirle Poroson

Kosmeetik ja jumestaja

Olen lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli. Enne seda õppisin jumestuskunsti IMC Profimeigikoolis. Aastate jooksul olen näinud paljude klientide naha kehva olukorda, mistõttu rõhutan alati, et ilusa jumestuse aluseks on hooldatud nahk. Kulmudisaini olen õppinud juurde Jenni Korjuse juures. Minu suurimaks kireks on eelkõige jumestuskunst, mille puhul hindan kõrget kvaliteeti ning kliendi soove.

.